Registracija
Ruj
22

Županijska liga RS Splitsko-dalmatinske županije mlađe kadetkinje A i B

  • Turnir
  • Ženski
  • Mlađe kadetkinje (U-14/15)
  • liga/natjecanje

Subota, 22.09.2018 00:00 Početak

Nedjelja, 16.12.2018 00:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađe kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
23.09. 10:10 ŽRK Trogir 58 ŽARK Split 5-22 Trogir Grupa 2004/05
23.09. 11:20 ŽRK Trogir 58 ŽARK Split 20-13 Trogir Grupa 2003
29.09. 00:00 RK Petason Vranjic ŽRK Split 2010 Vranjic Grupa 2004/05
29.09. 00:00 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Hvar Makarska Grupa 2004/05
30.09. 11:00 ŽRK Imota Imotski ŽRK Trogir 58 9-17 Imotski Grupa 2003
06.10. 00:00 RK Orkan Dugi Rat ŽRK Hoteli Makarska Omiš Grupa 2004/05
06.10. 00:00 ŽRK Sinj RK Petason Vranjic Sinj Grupa 2004/05
06.10. 00:00 ŽRK Split 2010 ŽARK Split Split Grupa 2004/05
07.10. 11:30 ŽRK Trogir 58 ŽRK Marina Kaštela 22-19 Trogir Grupa 2003
13.10. 00:00 ŽARK Split ŽRK Sinj Split Grupa 2003
13.10. 00:00 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Trogir 58 Makarska Grupa 2003
13.10. 00:00 ŽARK Split ŽRK Sinj Split Grupa 2004/05
13.10. 00:00 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Trogir 58 Makarska Grupa 2004/05
13.10. 00:00 ŽRK Hvar RK Orkan Dugi Rat Hvar Grupa 2004/05
20.10. 00:00 ŽRK Sinj ŽRK Imota Imotski Sinj Grupa 2003
20.10. 00:00 RK Dugopolje ŽARK Split Dugopolje Grupa 2003
20.10. 00:00 ŽRK Trogir 58 ŽRK Hvar Trogir Grupa 2004/05
27.10. 00:00 ŽRK Imota Imotski RK Dugopolje Imotski Grupa 2003
27.10. 00:00 ŽRK Marina Kaštela ŽRK Sinj Kaštel Sućurac Grupa 2003
27.10. 00:00 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Split 2010 Makarska Grupa 2004/05
27.10. 00:00 RK Orkan Dugi Rat ŽRK Trogir 58 Omiš Grupa 2004/05
03.11. 00:00 ŽRK Sinj ŽRK Hoteli Makarska Sinj Grupa 2003
03.11. 00:00 RK Dugopolje ŽRK Marina Kaštela Dugopolje Grupa 2003
03.11. 00:00 RK Petason Vranjic ŽARK Split Vranjic Grupa 2004/05
03.11. 00:00 ŽRK Split 2010 ŽRK Hvar Split Grupa 2004/05
03.11. 00:00 ŽRK Sinj ŽRK Hoteli Makarska Sinj Grupa 2004/05
10.11. 00:00 ŽRK Hvar ŽRK Sinj Hvar Grupa 2004/05
10.11. 00:00 RK Orkan Dugi Rat ŽRK Split 2010 Omiš Grupa 2004/05
17.11. 00:00 ŽRK Split 2010 ŽRK Trogir 58 Split Grupa 2004/05
17.11. 00:00 ŽRK Sinj RK Orkan Dugi Rat Sinj Grupa 2004/05
24.11. 00:00 ŽRK Hoteli Makarska RK Petason Vranjic Makarska Grupa 2004/05
24.11. 00:00 ŽRK Trogir 58 ŽRK Sinj Trogir Grupa 2004/05
01.12. 00:00 ŽARK Split ŽRK Hoteli Makarska Split Grupa 2004/05
01.12. 00:00 RK Petason Vranjic ŽRK Hvar Vranjic Grupa 2004/05
08.12. 00:00 ŽRK Split 2010 ŽRK Sinj Split Grupa 2004/05
08.12. 00:00 ŽRK Hvar ŽARK Split Hvar Grupa 2004/05
08.12. 00:00 RK Orkan Dugi Rat RK Petason Vranjic Omiš Grupa 2004/05
15.12. 00:00 RK Petason Vranjic ŽRK Trogir 58 Vranjic Grupa 2004/05
15.12. 00:00 ŽARK Split RK Orkan Dugi Rat Split Grupa 2004/05

Poredak - Mlađe kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK Trogir 58 3 3 0 0 59 41 18 6 P P P
2 ŽRK Sinj 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ŽRK Hoteli Makarska 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK Dugopolje 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ŽRK Marina Kaštela 1 0 0 1 19 22 -3 0 I
6 ŽARK Split 1 0 0 1 13 20 -7 0 I
7 ŽRK Imota Imotski 1 0 0 1 9 17 -8 0 I
1 ŽARK Split 1 1 0 0 22 5 17 2 P
2 RK Orkan Dugi Rat 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ŽRK Hoteli Makarska 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ŽRK Sinj 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RK Petason Vranjic 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ŽRK Hvar 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ŽRK Split 2010 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ŽRK Trogir 58 1 0 0 1 5 22 -17 0 I

Županijska liga RS Splitsko-dalmatinske županije:

Mlađe kadetkinje A (2003.) i

Mlađe kadetkinje B (2004/05.)


Županijska liga RS Splitsko-dalmatinske županije Djevojčice A (2006.)

Sljedeće najave