Registracija
Stu
18

Turnir u mini rukometu Koprivnica 2017 1. krug

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • Mini rukomet/Mini rukomet (2008.)
  • liga/natjecanje

MINI RUKOMET

SudioniciRK Podravka Vegeta 1MRK Čakovec 1RK Koprivnica Hangar 18 / 2RK Varaždin 2RK Koprivnica Hangar 18 / 1RK Varaždin 1RK Podravka Vegeta 3MRK Čakovec 2RK Koprivnica Hangar 18 / 3RK Podravka Vegeta 2MRK ČAKOVEC 1
RK Varaždin 1

Subota, 18.11.2017 09:30 Početak

Subota, 18.11.2017 13:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
18.11. 09:30 RK Podravka Vegeta 1 MRK Čakovec 1 2:8 1 Grupa A
18.11. 09:30 RK Koprivnica Hangar 18 / 2 RK Varaždin 2 2:7 2 Grupa B
18.11. 09:45 RK Koprivnica Hangar 18 / 1 RK Varaždin 1 2:12 1 Grupa A
18.11. 09:45 RK Podravka Vegeta 3 MRK Čakovec 2 1:8 2 Grupa B
18.11. 10:00 RK Varaždin 1 RK Podravka Vegeta 1 10:2 1 Grupa A
18.11. 10:00 MRK Čakovec 2 RK Koprivnica Hangar 18 / 3 14:0 2 Grupa B
18.11. 10:15 MRK Čakovec 1 RK Podravka Vegeta 2 14:0 1 Grupa A
18.11. 10:15 RK Varaždin 2 RK Podravka Vegeta 3 3:1 2 Grupa B
18.11. 10:30 RK Podravka Vegeta 2 RK Varaždin 1 1:14 1 Grupa A
18.11. 10:30 RK Podravka Vegeta 3 RK Koprivnica Hangar 18 / 2 4:5 2 Grupa B
18.11. 10:45 RK Podravka Vegeta 1 RK Koprivnica Hangar 18 / 1 7:6 1 Grupa A
18.11. 10:45 RK Koprivnica Hangar 18 / 3 RK Varaždin 2 0:12 2 Grupa B
18.11. 11:00 RK Koprivnica Hangar 18 / 1 RK Podravka Vegeta 2 18:0 1 Grupa A
18.11. 11:00 MRK Čakovec 2 RK Koprivnica Hangar 18 / 2 5:4 2 Grupa B
18.11. 11:15 RK Koprivnica Hangar 18 / 2 RK Koprivnica Hangar 18 / 3 2:3 2 Grupa B
18.11. 11:15 RK Varaždin 1 MRK Čakovec 1 10:5 1 Grupa A
18.11. 11:30 RK Koprivnica Hangar 18 / 3 RK Podravka Vegeta 3 2:2 2 Grupa B
18.11. 11:30 MRK Čakovec 1 RK Koprivnica Hangar 18 / 1 10:1 1 Grupa A
18.11. 11:45 RK Podravka Vegeta 2 RK Podravka Vegeta 1 0:10 1 Grupa A
18.11. 11:45 RK Varaždin 2 MRK Čakovec 2 1:5 2 Grupa B
18.11. 12:00 RK Podravka Vegeta 2 A5 RK Podravka Vegeta 3 B5 2:7 1 9. mjesto
18.11. 12:00 RK Koprivnica Hangar 18 / 1 A4 RK Koprivnica Hangar 18 / 2 B4 10:2 2 7. mjesto
18.11. 12:15 RK Podravka Vegeta 1 A3 RK Koprivnica Hangar 18 / 3 B3 14:1 1 5. mjesto
18.11. 12:15 MRK ČAKOVEC 1 A2 RK Varaždin 2 B2 12:5 2 3. mjesto
18.11. 12:30 RK Varaždin 1 A1 MRK Čakovec 2 B1 16:3 1 Finale

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Varaždin 1 - 4 4 0 0 46 10 36 8 P P P P
2 MRK Čakovec 1 - 4 3 0 1 37 13 24 6 P P I P
3 RK Podravka Vegeta 1 - 4 2 0 2 21 24 -3 4 I I P P
4 RK Koprivnica Hangar 18 / 1 - 4 1 0 3 27 29 -2 2 I I P I
5 RK Podravka Vegeta 2 - 4 0 0 4 1 56 -55 0 I I I I
1 MRK Čakovec 2 - 4 4 0 0 32 6 26 8 P P P P
2 RK Varaždin 2 - 4 3 0 1 23 8 15 6 P P P I
3 RK Koprivnica Hangar 18 / 3 - 4 1 1 2 5 30 -25 3 I I P N
4 RK Koprivnica Hangar 18 / 2 - 4 1 0 3 13 19 -6 2 I P I I
5 RK Podravka Vegeta 3 - 4 0 1 3 8 18 -10 1 I I I N
Sljedeće najave