Registracija
Kol
05

3. Međunarodni turnir u rukometu i mini rukometu Bijeljina CUP

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • Mini rukomet/Mini rukomet (2007/08/09)
  • liga/natjecanje

MINI RUKOMET

SudioniciRK BIJELJINARK SLOGA PRNJAVORRK BIJELJINA 1RK SPIDŠR BANJA LUKARK VOJKARK VALPOVKARK SMEDEREVORK BIJELJINA 2RK HAJDUKRK PRIGRAVICARK METKOVIĆŽRK KNEŽOPOLJKARA DINAMO P.ŽRK ŽELJEZNIČARRA KAMIDŽORACŽRK KOLUBARARK DINAMO P.RK SERBON

Nedjelja, 05.08.2018 09:00 Početak

Nedjelja, 05.08.2018 16:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
05.08. 10:00 RK BIJELJINA RK SLOGA PRNJAVOR Teren 1 Grupa B D07
05.08. 10:00 RK BIJELJINA 1 RK SPID Teren 2 Grupa B D08
05.08. 10:00 RK BIJELJINA 1 ŠR BANJA LUKA Teren 3 Grupa A D09
05.08. 10:15 RK BIJELJINA RK VOJKA Teren 1 Grupa B D07
05.08. 10:15 RK VALPOVKA RK SMEDEREVO Teren 2 Grupa A D08
05.08. 10:15 RK BIJELJINA 2 RK BIJELJINA 1 Teren 3 Grupa A D09
05.08. 10:30 RK HAJDUK RK PRIGRAVICA Teren 1 Grupa A D07
05.08. 10:30 RK BIJELJINA 2 RK SLOGA PRNJAVOR Teren 2 Grupa C D08
05.08. 10:30 RK METKOVIĆ ŽRK KNEŽOPOLJKA Teren 3 Grupa A D09
05.08. 10:45 RK VOJKA RK SMEDEREVO Teren 1 Grupa B D07
05.08. 10:45 RA DINAMO P. ŠR BANJA LUKA Teren 2 Grupa A D08
05.08. 10:45 ŽRK ŽELJEZNIČAR ŽRK KNEŽOPOLJKA Teren 3 Grupa A W08
05.08. 11:00 RA KAMIDŽORAC RK HAJDUK Teren 1 Grupa A D07
05.08. 11:00 RK BIJELJINA 2 RK VOJKA Teren 2 Grupa C D08
05.08. 11:00 RK SMEDEREVO RK METKOVIĆ Teren 3 Grupa A D09
05.08. 11:15 RK SLOGA PRNJAVOR RK SMEDEREVO Teren 1 Grupa B D07
05.08. 11:15 RK SMEDEREVO ŠR BANJA LUKA Teren 2 Grupa A D08
05.08. 11:15 ŽRK KOLUBARA ŽRK KNEŽOPOLJKA Teren 3 Grupa A W08
05.08. 11:30 RK HAJDUK RK DINAMO P. Teren 1 Grupa A D07
05.08. 11:30 RK SPID RK PRIGRAVICA Teren 2 Grupa B D08
05.08. 11:30 ŠR BANJA LUKA RK SMEDEREVO Teren 3 Grupa A D09
05.08. 11:45 RK BIJELJINA 1 RK HAJDUK Teren 2 Grupa B D08
05.08. 11:45 RK METKOVIĆ RK BIJELJINA 1 Teren 3 Grupa A D09
05.08. 11:45 RK VOJKA RK SLOGA PRNJAVOR Teren 1 Grupa B D07
05.08. 12:30 RK PRIGRAVICA RA KAMIDŽORAC Teren 1 Grupa A D07
05.08. 12:30 RK SLOGA PRNJAVOR RK VOJKA Teren 2 Grupa C D08
05.08. 12:30 RK SMEDEREVO RK BIJELJINA 1 Teren 3 Grupa A D09
05.08. 12:45 Teren 1
05.08. 12:45 RK SERBON RK BIJELJINA 2 Teren 2 Grupa C D08
05.08. 12:45 RK BIJELJINA 2 ŽRK KNEŽOPOLJKA Teren 3 Grupa A D09
05.08. 13:00 ŠR BANJA LUKA RK VALPOVKA Teren 1 Grupa A D08
05.08. 13:00 RA DINAMO P. RK SMEDEREVO Teren 2 Grupa A D08
05.08. 13:00 RK BIJELJINA 2 RK METKOVIĆ Teren 3 Grupa A D09
05.08. 13:15 RA KAMIDŽORAC RA DINAMO P. Teren 1 Grupa A D07
05.08. 13:15 RK SLOGA PRNJAVOR RK SERBON Teren 2 Grupa C D08
05.08. 13:15 RK BIJELJINA 1 ŽRK KNEŽOPOLJKA Teren 3 Grupa A D09
05.08. 13:30 RK PRIGRAVICA RK BIJELJINA 1 Teren 1 Grupa B D08
05.08. 13:30 RK HAJDUK RK SPID Teren 2 Grupa B D08
05.08. 13:30 ŽRK KOLUBARA ŽRK ŽELJEZNIČAR Teren 3 Grupa A W08
05.08. 13:45 RK SMEDEREVO RK BIJELJINA Teren 1 Grupa B D07
05.08. 13:45 RK VALPOVKA RA DINAMO P. Teren 2 Grupa A D08
05.08. 13:45 ŠR BANJA LUKA RK BIJELJINA 2 Teren 3 Grupa A D09
05.08. 14:00 RK HAJDUK RK PRIGRAVICA Teren 1 Grupa B D08
05.08. 14:00 RK SERBON RK VOJKA Teren 2 Grupa C D08
05.08. 14:00 ŽRK KNEŽOPOLJKA RK SMEDEREVO Teren 3 Grupa A D09
05.08. 14:15 RA DINAMO P. RK PRIGRAVICA Teren 1 Grupa A D07
05.08. 14:15 RK SMEDEREVO RK BIJELJINA 2 Teren 2 Grupa A D09
05.08. 14:15 RK METKOVIĆ ŠR BANJA LUKA Teren 3 Grupa A D09
05.08. 14:30 RK BIJELJINA 2 ŽRK KNEŽOPOLJKA Teren 1 Grupa A D09
05.08. 14:30 / A1 / B2 Teren 2 D07 1/2 finale
05.08. 14:30 / B1 / A2 Teren 3 D07 1/2 finale
05.08. 14:45 / A1 / B1 Teren 1 D08 1/2 finale
05.08. 14:45 / C1 (A-B-C)2 Teren 2 D08 1/2 finale
05.08. 14:45 / A1 / A2 Teren 3 D09 za 1. mjesto
05.08. 15:00 / A3 / A4 Teren 1 D09 za 3. mjesto
05.08. 15:00 / A5 / A6 Teren 2 D09 za 5. mjesto
05.08. 15:00 / A1 / A2 Teren 3 W08 za 1. mjesto
05.08. 15:15 Teren 1 D07 za 3. mjesto
05.08. 15:15 Teren 2 D08 za 3. mjesto
05.08. 15:15 Teren 3 D07 za 1. mjesto
05.08. 15:30 Teren 1 D08 za 1. mjesto

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK HAJDUK 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK PRIGRAVICA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RA KAMIDŽORAC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK DINAMO P. 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RA DINAMO P. 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK VALPOVKA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK SMEDEREVO 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RA DINAMO P. 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ŠR BANJA LUKA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK BIJELJINA 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ŠR BANJA LUKA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK BIJELJINA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK METKOVIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ŽRK KNEŽOPOLJKA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK SMEDEREVO 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ŽRK ŽELJEZNIČAR 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ŽRK KNEŽOPOLJKA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ŽRK KOLUBARA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK BIJELJINA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK SLOGA PRNJAVOR 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK VOJKA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK SMEDEREVO 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK BIJELJINA 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK SPID 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK PRIGRAVICA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK HAJDUK 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK BIJELJINA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK SLOGA PRNJAVOR 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK VOJKA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK SERBON 0 0 0 0 0 0 0 0

3. Međunarodni turnir u rukometu i mini rukometu Bijeljina CUP za djevojčice i dječake održati će se u 2 termina i to:

5. 8. 2018. mini rukomet dječaci rođeni 2007/2008/2009. i djevojčice rođene 2008. i 2009.

11/12. 8. 2018. rukomet dječaci rođeni 2004/2005/2006. i djevojčice rođene 2004/5. i 2006/7.


Foto galerija

Sljedeće najave