Registracija
Lip
26

20. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2017. 2002. DJEVOJKE/GIRLS

  • Turnir
  • Ženski
  • Kadetkinje
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciDebreceni SC-SIOppsal IFZelene doline ŽalecSamoborOlimpijaBajnok DSEUKS Pantery DopiewoNjårdBSF BjørkelangenRuch ChorzówŠDRŠ VrhnikaHercules HandballHoteli MakarskaAlytus SRCKrimUdarnik

Ponedjeljak, 26.06.2017 09:00 Početak

Petak, 30.06.2017 17:40 Završetak

Raspored turnira - Kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:00 Debreceni SC-SI Oppsal IF 10-20 I-03 / W-002 Grupa A
26.06. 09:00 Zelene doline Žalec Samobor 15-7 I-04 / W-003 Grupa B
26.06. 09:00 Olimpija Bajnok DSE 9-10 I-05 / W-004 Grupa D
26.06. 09:00 UKS Pantery Dopiewo Njård 22-18 I-02 / W-001 Grupa B
26.06. 09:40 BSF Bjørkelangen Ruch Chorzów 6-20 I-04 / W-008 Grupa D
26.06. 09:40 ŠDRŠ Vrhnika Hercules Handball 22-13 I-05 / W-006 Grupa C
26.06. 09:40 Hoteli Makarska Alytus SRC 17-14 I-03 / W-007 Grupa C
26.06. 15:00 Krim Udarnik 20-7 I-05 / W-022 Grupa A
27.06. 15:00 Samobor Njård 7-11 I-04 / W-043 Grupa B
27.06. 15:00 Krim Debreceni SC-SI 17-12 I-03 / W-042 Grupa A
27.06. 15:40 Udarnik Oppsal IF 7-12 I-02 / W-045 Grupa A
27.06. 15:40 Hercules Handball Alytus SRC 14-16 I-03 / W-046 Grupa C
27.06. 15:40 ŠDRŠ Vrhnika Hoteli Makarska 12-11 I-04 / W-047 Grupa C
27.06. 16:20 Zelene doline Žalec UKS Pantery Dopiewo 22-17 I-02 / W-050 Grupa B
27.06. 16:20 Olimpija BSF Bjørkelangen 17-1 I-03 / W-051 Grupa D
27.06. 17:00 Bajnok DSE Ruch Chorzów 21-14 I-02 / W-053 Grupa D
28.06. 08:00 Debreceni SC-SI Udarnik 18-10 I-01 / W-063 Grupa A
28.06. 08:40 Njård Zelene doline Žalec 14-12 I-01 / W-064 Grupa B
28.06. 09:20 BSF Bjørkelangen Bajnok DSE 7-25 I-01 / W-065 Grupa D
28.06. 10:00 Oppsal IF Krim 9-10 I-01 / W-066 Grupa A
28.06. 10:40 Hoteli Makarska Hercules Handball 22-9 I-01 / W-071 Grupa C
28.06. 11:20 Ruch Chorzów Olimpija 13-12 I-01 / W-072 Grupa D
28.06. 12:00 UKS Pantery Dopiewo Samobor 14-11 I-01 / W-076 Grupa B
28.06. 14:00 Alytus SRC ŠDRŠ Vrhnika 5-13 I-01 / W-078 Grupa C
29.06. 08:00 Krim / 1.A Ruch Chorzów / 2.D 16-11 I-05 / W-117 01.-08.
29.06. 08:40 Zelene doline Žalec / 1.B Hoteli Makarska / 2.C 18-19 I-01 / W-118 01.-08.
29.06. 09:20 Debreceni SC-SI / 3.A Olimpija / 3.D 11-13 I-02 / W-104 09.-12.
29.06. 09:20 Njård / 3.B Alytus SRC / 3.C 17-12 I-03 / W-105 09.-12.
29.06. 10:00 Oppsal IF / 2.A Bajnok DSE / 1.D 10-14 I-02 / W-109 01.-08.
29.06. 10:00 UKS Pantery Dopiewo / 2.B ŠDRŠ Vrhnika / 1.C 12-17 I-03 / W-110 01.-08.
29.06. 10:10 Udarnik / 4.A BSF Bjørkelangen / 4.D 10-8 I-04 / W-111 13.-16.
29.06. 10:10 Samobor / 4.B Hercules Handball / 4.C 15-11 I-05 / W-112 13.-16.
29.06. 14:00 Oppsal IF / LW.109 UKS Pantery Dopiewo / LW-110 10-9 I-05 / W-130 05.-08.
29.06. 14:40 Ruch Chorzów / LW-117 Zelene doline Žalec / LW-118 17-8 I-05 / W-131 05.-08.
29.06. 15:20 Bajnok DSE / WW-109 ŠDRŠ Vrhnika / WW-110 17-16 I-05 / W-132 01.-04.
29.06. 16:00 Krim / WW-117 Hoteli Makarska / WW-118 21-20 I-05 / W-133 01.-04.
30.06. 10:10 BSF Bjørkelangen / LW-111 Hercules Handball / LW-112 10-13 I-04 / W-143 15.-16.
30.06. 10:10 Olimpija / WW-104 Njård / WW-105 12-14 I-03 / W-146 09.-10.
30.06. 10:40 ŠDRŠ Vrhnika / LW-132 Hoteli Makarska / LW-133 25-14 I-01 / W-149 03.-04.
30.06. 10:50 Udarnik / WW-111 Samobor / WW-112 12-13 I-02 / W-144 13.-14.
30.06. 10:50 Debreceni SC-SI / LW-104 Alytus SRC / LW-105 18-13 I-04 / W-145 11.-12.
30.06. 11:00 UKS Pantery Dopiewo / LW-130 Zelene doline Žalec / LW-131 9-17 I-05 / W-147 07.-08.
30.06. 14:00 Oppsal IF / WW-130 Ruch Chorzów / WW-131 15-13 I-02 / W-148 05.-06.
30.06. 16:40 Bajnok DSE / WW-132 Krim / WW-133 11-10 I-01 / W-150 01.-02.

Poredak - Kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Krim 3 3 0 0 47 28 19 6 P P P
2 Oppsal IF 3 2 0 1 41 27 14 4 P P I
3 Debreceni SC-SI 3 1 0 2 40 47 -7 2 I I P
4 Udarnik 3 0 0 3 24 50 -26 0 I I I
1 Zelene doline Žalec 3 2 0 1 49 38 11 4 P P I
2 UKS Pantery Dopiewo 3 2 0 1 53 51 2 4 P I P
3 Njård 3 2 0 1 43 41 2 4 I P P
4 Samobor 3 0 0 3 25 40 -15 0 I I I
1 ŠDRŠ Vrhnika 3 3 0 0 47 29 18 6 P P P
2 Hoteli Makarska 3 2 0 1 50 35 15 4 P I P
3 Alytus SRC 3 1 0 2 35 44 -9 2 I P I
4 Hercules Handball 3 0 0 3 36 60 -24 0 I I I
1 Bajnok DSE 3 3 0 0 56 30 26 6 P P P
2 Ruch Chorzów 3 2 0 1 47 39 8 4 P I P
3 Olimpija 3 1 0 2 38 24 14 2 I P I
4 BSF Bjørkelangen 3 0 0 3 14 62 -48 0 I I I


NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: Ana Jarc, Krim (SLOVENIA)

NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: Laura Orban, (HUNGARY)

NAJBOLJA STRIJELKINJA / TOP SCORER: Hana Gabrovšek ŠDRŠ Vrhnika (SLOVENIA) / 47 golova


KONAČNI POREDAK / FINAL STANDINGS:

1. Bajnok DSE (HUNGARY)

2. Krim (SLOVENIA)

3. ŠDRŠ Vrhnika (SLOVENIA)

4. Hoteli Makarska (CROATIA) 

5. Oppsal IF (NORWAY)

6. Ruch Chorzów (POLAND)

7. Zelene doline Žalec (SLOVENIA)

8. UKS Pantery Dopiewo  (POLAND)

9. Njård (NORWAY)

10. Olimpija (SLOVENIA)

11. Debreceni SC-SI (HUNGARY)

12. Alytus SRC (LITVA)

13. Samobor (CROATIA) 

14. Udarnik (CROATIA) 

15. Hercules Handball (NORWAY)

16. BSF Bjørkelangen (NORWAY)



MINI TABLICA B GRUPA:

KLUB0PNI+-+/-BPOZ
Zelene doline Žalec
2101

34

31+321.
UKS Pantery Dopiewo
21013940-122.
Njård
21013234-223.


Foto galerija

Sljedeće najave