Registracija
Lip
26

20. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2017. 2004. DJEVOJČICE/GIRLS

  • Turnir
  • Ženski
  • Mlađe kadetkinje
  • liga/natjecanje

RUKOMET

SudioniciZelinaRD IzolaOlimpijaZrinjskiSamoborRugvicaBruck/MurHoteli Makarska 1Debreceni SC-SIIzviđačHoteli Makarska 2Vranjic Petason

Ponedjeljak, 26.06.2017 09:00 Početak

Petak, 30.06.2017 17:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađe kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 15:00 Zelina RD Izola 14-9 I-03 / W-020 Grupa C
26.06. 15:00 Olimpija Zrinjski 22-6 I-04 / W-021 Grupa A
26.06. 15:00 Samobor Rugvica 5-22 I-02 / W-019 Grupa B
26.06. 15:40 Bruck/Mur Hoteli Makarska 1 5-12 I-04 / W-023 Grupa A
26.06. 15:40 Debreceni SC-SI Izviđač 24-4 I-05 / W-024 Grupa B
27.06. 09:20 Hoteli Makarska 2 RD Izola 2-15 I-03 / W-031 Grupa C
27.06. 09:20 Izviđač Rugvica 2-18 I-04 / W-032 Grupa B
27.06. 11:20 Debreceni SC-SI Samobor 15-2 I-05 / W-037 Grupa B
27.06. 12:00 Zrinjski Hoteli Makarska 1 9-16 I-05 / W-035 Grupa A
27.06. 15:00 Olimpija Bruck/Mur 20-3 I-05 / W-044 Grupa A
27.06. 15:40 Vranjic Petason Zelina 12-16 I-05 / W-048 Grupa C
28.06. 14:00 Bruck/Mur Zrinjski 2-11 I-02 / W-081 Grupa A
28.06. 14:00 Samobor Izviđač 9-13 I-03 / W-085 Grupa B
28.06. 14:00 Zelina Hoteli Makarska 2 17-5 I-04 / W-083 Grupa C
28.06. 14:40 Hoteli Makarska 1 Olimpija 11-18 I-04 / W-086 Grupa A
28.06. 14:40 RD Izola Vranjic Petason 11-13 I-03 / W-082 Grupa C
28.06. 14:40 Rugvica Debreceni SC-SI 6-14 I-02 / W-084 Grupa B
28.06. 17:40 Vranjic Petason Hoteli Makarska 2 11-2 I-05 / W-093 Grupa C
29.06. 09:20 Vranjic Petason /3.2. RD Izola /1.3. 7-9 I-01 / W-103 05.-08.
29.06. 10:00 Hoteli Makarska 1 /2.2. Zrinjski /2.3. 15-9 I-01 / W-108 05.-08.
29.06. 10:40 Debreceni SC-SI /1.B Zelina /1.C 16-11 I-01 / W-113 01.-04.
29.06. 10:40 Izviđač /3.3. Hoteli Makarska 2 /4.C 16-8 I-02 / W-114 09.-12.
29.06. 10:40 Bruck/Mur /4.A Samobor /4.B 4-15 I-03 / W-115 09.-12.
29.06. 11:20 Olimpija /1.A Rugvica /1.2. 10-16 I-01 / W-116 01.-04.
30.06. 09:20 Zelina /LW-113 Olimpija /LW-116 11-15 I-01 / W-141 03.-04.
30.06. 11:40 Hoteli Makarska 2 /LW-114 Bruck/Mur /LW-115 4-5 (4-4) I-05 / W-137 11.-12.
30.06. 12:20 Vranjic Petason /LW-103 Zrinjski /LW-108 14-5 I-04 / W-140 07.-08.
30.06. 12:20 RD Izola /WW-103 Hoteli Makarska 1 /WW-108 14-8 I-03 / W-139 05.-06.
30.06. 12:20 Izviđač /WW-114 Samobor /WW-115 13-10 I-02 / W-138 09.-10.
30.06. 15:20 Debreceni SC-SI /WW-113 Rugvica /WW-116 17-11 I-01 / W-142 01.-02.

Poredak - Mlađe kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Olimpija 3 3 0 0 60 20 40 6 P P P
2 Hoteli Makarska 1 3 2 0 1 39 32 7 4 P P I
3 Zrinjski 3 1 0 2 26 40 -14 2 I I P
4 Bruck/Mur 3 0 0 3 10 43 -33 0 I I I
1 Debreceni SC-SI 3 3 0 0 53 12 41 6 P P P
2 Rugvica 3 2 0 1 46 21 25 4 P P I
3 Izviđač 3 1 0 2 19 51 -32 2 I I P
4 Samobor 3 0 0 3 16 50 -34 0 I I I
1 Zelina 3 3 0 0 47 26 21 6 P P P
2 Vranjic Petason 3 2 0 1 36 29 7 4 I P P
3 RD Izola 3 1 0 2 35 29 6 2 I P I
4 Hoteli Makarska 2 3 0 0 3 9 43 -34 0 I I I

NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: Lana Gem,  Debreceni SC-SI (HUNGARIA)

NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: Lucija Ravlić, Hoteli Makarska 1 (CROATIA)

NAJBOLJA STRIJELKINJA / TOP SCORER: Jana Pavlak, Zelina (CROATIA) / 36 golova


KONAČNI POREDAK / FINAL STANDINGS:

1. Debreceni SC-SI (HUNGARIA)

2. Rugvica (CROATIA)

3. Olimpija  (SLOVENIA)

4. Zelina (CROATIA)

5. RD  Izola (SLOVENIA)

6. Hoteli Makarska 1 (CROATIA)

7. Vranjic Petason (CROATIA)

8. Zrinjski (BIH)

9. Izviđač (BIH)

10. Samobor (CROATIA)

11. Bruck/Mur (AUSTRIA)

12. Hoteli Makarska 2 (CROATIA)


Foto galerija

Sljedeće najave