Registracija
Lip
09

2. MEĐUNARODNI TURNIR U MINI RUKOMETU "RA CUP 2018"

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • Mini rukomet/Mini rukomet (U-10/9)
  • liga/natjecanje

MINI RUKOMET

SudioniciRK ŠR Metković 2HRK MeđugorjeRK Izviđač LjubuškiHMRK Zrinjski MostarRK Jerkovac 2RA Čapljina 1RA Čapljina 2RK Jerkovac Metković 1RA Čapljina 3RK JERKOVAC METKOVIĆ
RK ŠR Metković 1RK Metković 1963RK Izviđač 2RK Opus OpuzenBHA ŠR Visoko

Subota, 09.06.2018 09:00 Početak

Subota, 09.06.2018 18:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.06. 09:00 RK ŠR Metković 2 HRK Međugorje 2 Grupa A 2009
09.06. 09:00 RK Izviđač Ljubuški HMRK Zrinjski Mostar 1 Grupa A 2008
09.06. 09:13 RK Jerkovac 2 HRK Međugorje 1 Grupa B 2008
09.06. 09:13 RA Čapljina 1 RA Čapljina 2 2 Grupa A 2009
09.06. 09:26 RK Jerkovac Metković 1 RA Čapljina 3 1 Grupa A 2008
09.06. 09:26 RK JERKOVAC METKOVIĆ RK Izviđač Ljubuški 2 Grupa A 2009
09.06. 09:39 RK ŠR Metković 1 RK ŠR Metković 2 2 Grupa A 2009
09.06. 09:39 RK ŠR Metković 1 RK Metković 1963 1 Grupa B 2008
09.06. 09:52 RA Čapljina 1 RK ŠR Metković 2 1 Grupa A 2008
09.06. 09:52 HRK Međugorje RK JERKOVAC METKOVIĆ 2 Grupa A 2009
09.06. 10:05 RA Čapljina 2 RK Izviđač 2 1 Grupa B 2008
09.06. 10:05 RA Čapljina 1 RK Izviđač Ljubuški 2 Grupa A 2009
09.06. 10:18 RK Opus Opuzen RK Izviđač Ljubuški 1 Grupa A 2008
09.06. 10:18 BHA ŠR Visoko RK Jerkovac 2 2 Grupa B 2008
09.06. 10:31 HMRK Zrinjski Mostar RK Jerkovac Metković 1 1 Grupa A 2008
09.06. 10:31 RK ŠR Metković 1 HRK Međugorje 2 Grupa B 2008
09.06. 10:44 RA Čapljina 3 RK ŠR Metković 2 1 Grupa A 2008
09.06. 10:44 RK Metković 1963 RK Izviđač 2 2 Grupa B 2008
09.06. 10:57 RK Jerkovac Metković 1 RK Opus Opuzen 1 Grupa A 2008
09.06. 10:57 RK JERKOVAC METKOVIĆ RK ŠR Metković 1 2 Grupa A 2009
09.06. 11:10 BHA ŠR Visoko RK ŠR Metković 1 1 Grupa B 2008
09.06. 11:10 RA Čapljina 1 HRK Međugorje 2 Grupa A 2009
09.06. 11:23 RK ŠR Metković 2 HMRK Zrinjski Mostar 1 Grupa A 2008
09.06. 11:23 RA Čapljina 2 RK Izviđač Ljubuški 2 Grupa A 2009
09.06. 11:36 RK Izviđač 2 HRK Međugorje 1 Grupa B 2008
09.06. 11:36 RA Čapljina 1 RK ŠR Metković 1 2 Grupa A 2009
09.06. 11:49 RA Čapljina 1 RA Čapljina 3 1 Grupa A 2008
09.06. 11:49 RK ŠR Metković 2 RK JERKOVAC METKOVIĆ 2 Grupa A 2009
09.06. 12:02 RA Čapljina 2 HRK Međugorje 2 Grupa A 2009
09.06. 12:02 RA Čapljina 2 RK Metković 1963 1 Grupa B 2008
09.06. 12:54 RK Opus Opuzen RK ŠR Metković 2 1 Gupa A 2008
09.06. 12:54 RA Čapljina 1 RK ŠR Metković 2 2 Grupa A 2009
09.06. 13:07 RA Čapljina 2 RK ŠR Metković 1 2 Grupa A 2009
09.06. 13:07 BHA ŠR Visoko RK Izviđač 2 1 Grupa B 2008
09.06. 13:20 RK Izviđač Ljubuški RK Jerkovac Metković 1 1 Grupa A 2008
09.06. 13:20 RK Izviđač Ljubuški HRK Međugorje 2 Grupa A 2009
09.06. 13:33 RK Jerkovac 2 RK ŠR Metković 1 1 Grupa B 2008
09.06. 13:33 RA Čapljina 1 HMRK Zrinjski Mostar 2 Grupa A 2008
09.06. 13:46 RA Čapljina 2 HRK Međugorje 1 Grupa B 2008
09.06. 13:46 RK ŠR Metković 2 RK Izviđač Ljubuški 2 Grupa A 2008
09.06. 13:59 RK Izviđač 2 RK Jerkovac 2 1 Grupa B 2008
09.06. 13:59 RA Čapljina 1 RK Opus Opuzen 2 Grupa A 2008
09.06. 14:12 RA Čapljina 2 BHA ŠR Visoko 1 Grupa B 2008
09.06. 14:12 RA Čapljina 3 HMRK Zrinjski Mostar 2 Grupa A 2008
09.06. 14:25 RK Metković 1963 HRK Međugorje 1 Grupa B 2008
09.06. 14:25 RA Čapljina 2 RK ŠR Metković 2 2 Grupa A 2009
09.06. 14:38 RA Čapljina 1 RK JERKOVAC METKOVIĆ 2 Grupa A 2009
09.06. 14:38 RA Čapljina 1 RK Izviđač Ljubuški 1 Grupa A 2008
09.06. 14:51 RA Čapljina 2 RK Jerkovac 2 1 Grupa B 2008
09.06. 14:51 RK ŠR Metković 1 RK Izviđač Ljubuški 2 Grupa A 2009
09.06. 15:04 RK ŠR Metković 2 RK Jerkovac Metković 1 1 Grupa A 2008
09.06. 15:04 RA Čapljina 2 RK JERKOVAC METKOVIĆ 2 Grupa A 2009
09.06. 15:17 RK ŠR Metković 1 RK Izviđač 2 1 Grupa B 2008
09.06. 15:17 RK Izviđač Ljubuški RK ŠR Metković 2 2 Grupa A 2009
09.06. 15:30 RA Čapljina 3 RK Opus Opuzen 1 Grupa A 2008
09.06. 15:30 RK ŠR Metković 1 HRK Međugorje 2 Grupa A 2009
09.06. 15:43 BHA ŠR Visoko RK Metković 1963 1 Grupa B 2008
09.06. 15:43 RA Čapljina 1 RK Jerkovac Metković 1 2 Grupa A 2008
09.06. 15:56 RA Čapljina 3 RK Izviđač Ljubuški 2 Grupa A 2008
09.06. 15:56 RA Čapljina 2 RK ŠR Metković 1 1 Grupa B 2008
09.06. 16:09 BHA ŠR Visoko HRK Međugorje 1 Grupa B 2008
09.06. 16:09 HMRK Zrinjski Mostar RK Opus Opuzen 2 Grupa A 2008
09.06. 16:22 RK Metković 1963 RK Jerkovac 2 1 Grupa B 2008
09.06. 16:22 / 3A / 4A 2 2009. za 3. mjesto
09.06. 16:35 / 2A / 2B 1 2008. za 3. mjesto
09.06. 16:35 /1A /2A 2 2009. FINALE
09.06. 16:48 /1A /1B 1 2008. FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Izviđač Ljubuški 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HMRK Zrinjski Mostar 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK Jerkovac Metković 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RA Čapljina 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RA Čapljina 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK ŠR Metković 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RK Opus Opuzen 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK ŠR Metković 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HRK Međugorje 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RA Čapljina 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RA Čapljina 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RK JERKOVAC METKOVIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK Izviđač Ljubuški 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RK ŠR Metković 1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK Jerkovac 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HRK Međugorje 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK ŠR Metković 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK Metković 1963 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RA Čapljina 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK Izviđač 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BHA ŠR Visoko 0 0 0 0 0 0 0 0
U subotu smo domaćini 2. Međunarodnog turnira u mini rukometu "RA CUP 2018". Prošlogodišnji turnir je bio više nego uspješan,te se nadamo da ćemo i ove godine opravdati očekivanja. Očekuje se preko 200 djevojčica i dječaka u gradskoj sportskoj dvorani. Pripremili smo i iznenadjenja za najmladje maskote koje će biti aktivne po dvorani i djeliti poklone djeci,zato svi u subotu u dvoranu i povedite svoje mališane. Glavni pokrovitelj turnira je Općina Čapljina,ured načenika.

Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave