Registracija
Ruj
17

11. ŽDRALOV KUP DARUVAR 2016.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina
  • liga/natjecanje

Subota, 17.09.2016 09:00 Početak

Subota, 17.09.2016 18:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
17.09. 09:20 MRK Ivanić Grad 1 RK Kozara MP K. Dubica 2 3 GRUPA B M
17.09. 09:20 RK Kozara MP K. Dubica 1 2 1 GRUPA D M
17.09. 09:20 MRK Ivanić Grad 2 2 GRUPA D M
17.09. 09:34 RK Bjelovar RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 2 1 GRUPA A Ž
17.09. 09:34 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 2 2 GRUPA A Ž
17.09. 09:34 ŽRK Pitomača RK Daruvar 3 GRUPA A Ž
17.09. 09:48 RK Čazma RK Slatina 1 1 GRUPA A M
17.09. 09:48 RK VIRO Virovitica 1 HRK Karlovac 2 2 GRUPA A M
17.09. 09:48 1 RK Daruvar 2 3 GRUPA A M
17.09. 10:02 MRK Lipa Pakrac RK Valpovka Valpovo 2 1 GRUPA B M
17.09. 10:02 RK Daruvar 1 RK Slatina 2 2 GRUPA C M
17.09. 10:02 SURK Garešnica ŠRK Moslavac Popovača 3 GRUPA C M
17.09. 10:16 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 1 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 1 1 GRUPA B Ž
17.09. 10:16 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LAURUS RK Čazma 2 GRUPA B Ž
17.09. 10:16 SURK Garešnica RK Baltazar Velika Gorica 3 GRUPA B Ž
17.09. 10:30 ŠKOLA RUKOMETA RUKOMETNI KLUB BIJELJINA RK VIRO Virovitica 2 1 GRUPA C M
17.09. 10:30 2 2 GRUPA D M
17.09. 10:30 RK Valpovka Valpovo 1 RK Kozara MP K. Dubica 1 2 GRUPA D M
17.09. 10:44 RK Daruvar 2 RK Slatina 1 1 GRUPA A M
17.09. 10:44 HRK Karlovac 2 RK Čazma 2 GRUPA A M
17.09. 10:44 1 RK VIRO Virovitica 1 3 GRUPA A M
17.09. 10:58 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 2 RK Daruvar 1 GRUPA A Ž
17.09. 10:58 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 2 ŽRK Pitomača 2 GRUPA A Ž
17.09. 10:58 RK Bjelovar ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 3 GRUPA A Ž
17.09. 11:30 RK Kozara MP K. Dubica 2 MRK Lipa Pakrac 1 GRUPA B M
17.09. 11:30 HRK Karlovac 1 MRK Ivanić Grad 1 2 GRUPA B M
17.09. 11:30 RK Slatina 2 ŠRK Moslavac Popovača 3 GRUPA C M
17.09. 11:44 RK VIRO Virovitica 2 SURK Garešnica 1 GRUPA C M
17.09. 11:44 RK Daruvar 1 ŠKOLA RUKOMETA RUKOMETNI KLUB BIJELJINA 2 GRUPA C M
17.09. 11:44 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 1 RK Baltazar Velika Gorica 3 GRUPA B Ž
17.09. 11:58 RK Čazma SURK Garešnica 1 GRUPA B Ž
17.09. 11:58 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 1 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LAURUS 2 GRUPA B Ž
17.09. 11:58 RK VIRO Virovitica 1 RK Daruvar 2 3 GRUPA A M
17.09. 12:12 RK Čazma 1 1 GRUPA A M
17.09. 12:12 RK Slatina 1 HRK Karlovac 2 2 GRUPA A M
17.09. 12:12 MRK Lipa Pakrac HRK Karlovac 1 3 GRUPA B M
17.09. 12:26 RK Valpovka Valpovo 2 RK Kozara MP K. Dubica 2 1 GRUPA B M
17.09. 12:26 RK Valpovka Valpovo 1 2 GRUPA D M
17.09. 12:26 MRK Ivanić Grad 2 2 3 GRUPA D M
17.09. 12:40 ŠKOLA RUKOMETA RUKOMETNI KLUB BIJELJINA RK Slatina 2 1 GRUPA C M
17.09. 12:40 SURK Garešnica RK Daruvar 1 2 GRUPA C M
17.09. 12:40 ŠRK Moslavac Popovača RK VIRO Virovitica 2 3 GRUPA C M
17.09. 12:54 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 2 1 GRUPA A Ž
17.09. 12:54 ŽRK Pitomača RK Bjelovar 2 GRUPA A Ž
17.09. 12:54 RK Daruvar ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 2 3 GRUPA A Ž
17.09. 13:08 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LAURUS RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 1 1 GRUPA B Ž
17.09. 13:08 SURK Garešnica ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 1 2 GRUPA B Ž
17.09. 13:08 RK Baltazar Velika Gorica RK Čazma 3 GRUPA B Ž
17.09. 13:22 RK VIRO Virovitica 1 RK Čazma 3 GRUPA A M
17.09. 13:22 RK Daruvar 2 HRK Karlovac 2 1 GRUPA A M
17.09. 13:22 1 RK Slatina 1 2 GRUPA A M
17.09. 13:36 HRK Karlovac 1 RK Valpovka Valpovo 2 1 GRUPA B M
17.09. 13:36 MRK Ivanić Grad 1 MRK Lipa Pakrac 2 GRUPA B M
17.09. 13:36 RK Slatina 2 RK VIRO Virovitica 2 3 GRUPA C M
17.09. 13:50 RK Daruvar 1 ŠRK Moslavac Popovača 1 GRUPA C M
17.09. 13:50 ŠKOLA RUKOMETA RUKOMETNI KLUB BIJELJINA SURK Garešnica 2 GRUPA C M
17.09. 13:50 RK Valpovka Valpovo 1 MRK Ivanić Grad 2 3 GRUPA D M
17.09. 14:04 RK Kozara MP K. Dubica 1 1 GRUPA D M
17.09. 14:04 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 2 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 2 2 GRUPA A Ž
17.09. 14:04 RK Bjelovar RK Daruvar 3 GRUPA A Ž
17.09. 14:18 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica ŽRK Pitomača 1 GRUPA A Ž
17.09. 14:18 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 1 RK Čazma 2 GRUPA B Ž
17.09. 14:18 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 1 RK Baltazar Velika Gorica 3 GRUPA B Ž
17.09. 14:32 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LAURUS SURK Garešnica 1 GRUPA B Ž
17.09. 14:32 RK Čazma RK Daruvar 2 2 GRUPA A M
17.09. 14:32 RK Slatina 1 RK VIRO Virovitica 1 3 GRUPA A M
17.09. 14:46 HRK Karlovac 2 1 1 GRUPA A M
17.09. 14:46 RK Valpovka Valpovo 2 MRK Ivanić Grad 1 2 GRUPA B M
17.09. 14:46 RK Kozara MP K. Dubica 2 HRK Karlovac 1 3 GRUPA B M
17.09. 15:00 SURK Garešnica RK Slatina 2 1 GRUPA C M
17.09. 15:00 ŠRK Moslavac Popovača ŠKOLA RUKOMETA RUKOMETNI KLUB BIJELJINA 2 GRUPA C M
17.09. 15:00 RK VIRO Virovitica 2 RK Daruvar 1 3 GRUPA C M
17.09. 15:14 MRK Ivanić Grad 2 RK Kozara MP K. Dubica 1 1 GRUPA D M
17.09. 15:14 2 RK Valpovka Valpovo 1 2 GRUPA D M
17.09. 15:14 ŽRK Pitomača RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 2 3 GRUPA A Ž
17.09. 15:28 RK Daruvar ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 1 GRUPA A Ž
17.09. 15:28 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 2 RK Bjelovar 2 GRUPA A Ž
17.09. 15:28 SURK Garešnica RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 1 3 GRUPA B Ž
17.09. 15:42 RK Baltazar Velika Gorica ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LAURUS 1 GRUPA B Ž
17.09. 15:42 RK Čazma ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 1 2 GRUPA B Ž
17.09. 15:42 A1 B2 3 1/4 FINALE DJEČACI
17.09. 16:00 D1 C2 3 1/4 FINALE DJEČACI
17.09. 16:00 B1 A2 1 1/4 FINALE DJEČACI
17.09. 16:00 C1 D2 2 1/4 FINALE DJEČACI
17.09. 16:14 A1 B4 1 1/4 FINALE DJEVOJČICE
17.09. 16:14 B1 A4 2 1/4 FINALE DJEVOJČICE
17.09. 16:14 A2 B3 3 1/4 FINALE DJEVOJČICE
17.09. 16:28 B2 A3 1 1/4 FINALE DJEVOJČICE
17.09. 16:28 POB A1-B2 POB D1-C2 2 1/2 FINALE DJEČACI - E
17.09. 16:28 POB B1-A2 POB C1-D2 3 1/2 FINALE DJEČACI - F
17.09. 16:44 POB A1-B4 POB B2-A3 1 1/2 FINALE DJEVOJČICE - E
17.09. 16:44 POB B1-A4 POB A2-B3 2 1/2 FINALE DJEVOJČICEI - F
17.09. 16:44 POB A1-B4 POB B2-A3 1 1/2 FINALE DJEVOJČICE - E
17.09. 16:44 POB B1-A4 POB A2-B3 2 1/2 FINALE DJEVOJČICE - F
17.09. 16:44 PORAŽENI E PORAŽENI F 3 UTAKMICA ZA 3. MJESTO - DJEČACI
17.09. 17:00 PORAŽENI E PORAŽENI F 1 UTAKMICA ZA 3. MJESTO - DJEVOJČICE
17.09. 17:00 POBJEDNIK E POBJEDNIK F 2 UTAKMICA ZA 1. MJESTO - DJEVOJČICE
17.09. 17:00 POBJEDNIK E POBJEDNIK F 3 UTAKMICA ZA 1. MJESTO - DJEČACI

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK ČAZMA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RUKOMETNI KLUB SLATINA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK VIRO-VIROVITICA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HRK KARLOVAC 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RK RUDAR RUDE 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK DARUVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK BJELOVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KNEŽOPOLJKA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB PITOMAČA PITOMAČA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK DARUVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
1 MRK IVANIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK KOZARA MLIJEKOPRODUKT 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MRK LIPA PAKRAC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RUKOMETNI KLUB VALPOVKA VALPOVO 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HRK KARLOVAC 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB DUBICA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RUKOMETNI KLUB ĐURĐEVAC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ŽENSKI RUKOMETNI KLUB LAURUS 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK ČAZMA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SPORTSKA UDRUGA-RUKOMETNI KLUB GAREŠNICA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RUKOMETNI KLUB BALTAZAR VELIKA GORICA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK DARUVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RUKOMETNI KLUB SLATINA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SPORTSKA UDRUGA-RUKOMETNI KLUB GAREŠNICA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ŠRK MOSLAVAC 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ŠKOLA RUKOMETA RUKOMETNI KLUB BIJELJINA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RK VIRO-VIROVITICA 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK KOZARA MLIJEKOPRODUKT 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK RUDAR RUDE 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK NEXE 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MRK IVANIĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RUKOMETNI KLUB VALPOVKA VALPOVO 0 0 0 0 0 0 0 0
Daruvar; 09.09.2016. – Zaključena je lista klubova i njihovih ekipa koje će nastupiti 17.09.2016. na 11. Ždralovom kupu u mini rukometu za djevojčice rođene 2005. i mlađe te dječake rođene 2006. i mlađe. Nastupiti će 34 ekipe iz 17 hrvatskih klubova i rukometnih škola, te ekipe 4 kluba iz BiH. Kod djevojčica će se igrati u dvije skupine po 6 ekipa (ukupno 12) dok su dječaci podijeljeni u četiri skupine (dvije po 6 i dvije po 5 ekipa). Po 8 ekipa iz svake konkurencije će nastaviti natjecanje. Nekoliko je klubova u ovom uzrastu u samom vrhu hrvatskog i BiH rukometa. Osobito će jaka konkurencija biti u muškom dijelu gdje će nastupiti i vice-prvaci Hrvatske (Rudar), te brončani sa Državnog prvenstva (Karlovac). Rekord po broju ekipa će i dalje držati 2009. godina kada je nastupilo 38 ekipa. Prošle godine na 10. Ždralovom kupu nastupilo je 20 ekipa, a pobjede su odnijeli Karlovac u ženskoj konkurenciji i Valpovka u muškoj. Pozivamo sve zainteresirane djevojčice i dječake i njihove roditelje koji se još nisu odlučili za treniranje rukometa da posjete turnir i uživo se uvjere u vjerujemo pravom sportskom ozračju sa koliko pozitivnih uzbuđenja i emocija se živi rukomet već u najmanjoj dobi.    Ovim putem se još jednom zahvaljujemo svim sponzorima i donatorima na pomoći u organizaciji 11. Ždralovog kupa.
Sljedeće najave