Registracija
Ruj
29

1. Hrvatska rukometna liga dječaci A istok 18/19

Subota, 29.09.2018 09:00 Početak

Nedjelja, 12.05.2019 09:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
29.09. 09:00 RK Nexe Našice HRK Borovo 10-19 Borovo Grupa 2006
29.09. 10:00 RK Osijek RK Spačva Vinkovci 15-7 Borovo Grupa 2006
29.09. 10:00 MRK Frankopan Rokovci-Andrijaševci Slavija Staro Petrovo Selo 12-24 Županja Grupa 2006
29.09. 10:45 RK Županja RK Brod Slavonski Brod 7-14 Županja Grupa 2006
29.09. 11:00 HRK Borovo RK Osijek 16-23 Borovo Grupa 2006
29.09. 11:30 RK Brod Slavonski Brod MRK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 24-7 Županja Grupa 2006
29.09. 12:00 RK Spačva Vinkovci RK Nexe Našice 17-7 Borovo Grupa 2006
29.09. 12:15 Slavija Staro Petrovo Selo RK Županja 4-19 Županja Grupa 2006
29.09. 13:15 MRK Frankopan Rokovci-Andrijaševci RK Županja 6-25 Županja Grupa 2006
30.09. 10:00 RK Đakovo RK Mladost Donji Miholjac 36-7 Slatina Grupa 2006
30.09. 10:00 RK Cestorad Ivankovo RK Valpovka Valpovo 3-31 Tenja Grupa 2006
30.09. 11:00 RK Ivan Stari Mikanovci RK Slatina 32-9 Slatina Grupa 2006
30.09. 11:00 RK Tenja RK Feniks Osijek 8-24 Tenja Grupa 2006
30.09. 11:00 RK Požega RK Viro Virovitica 2 23-9 Pakrac Grupa 2006
30.09. 12:00 RK Mladost Donji Miholjac RK Ivan Stari Mikanovci 2-36 Slatina Grupa 2006
30.09. 12:00 RK Valpovka Valpovo RK Tenja 33-9 Tenja Grupa 2006
30.09. 12:00 MRK Lipa Pakrac RK Viro Virovitica 1 9-14 Pakrac Grupa 2006
30.09. 13:00 RK Slatina RK Đakovo 4-20 Slatina Grupa 2006
30.09. 13:00 RK Feniks Osijek RK Cestorad Ivankovo 24-7 Tenja Grupa 2006
30.09. 13:00 RK Viro Virovitica 1 RK Požega 13-14 Pakrac Grupa 2006
30.09. 14:00 RK Viro Virovitica 2 MRK Lipa Pakrac 6-16 Pakrac Grupa 2006

Poredak - Dječaci A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Ivan Stari Mikanovci 2 2 0 0 68 11 57 4 P P
2 RK Valpovka Valpovo 2 2 0 0 64 12 52 4 P P
3 RK Đakovo 2 2 0 0 56 11 45 4 P P
4 RK Feniks Osijek 2 2 0 0 48 15 33 4 P P
5 RK Županja 3 2 0 1 51 24 27 4 I P P
6 RK Brod Slavonski Brod 2 2 0 0 38 14 24 4 P P
7 RK Osijek 2 2 0 0 38 23 15 4 P P
8 RK Požega 2 2 0 0 37 22 15 4 P P
9 MRK Lipa Pakrac 2 1 0 1 25 20 5 2 I P
10 RK Viro Virovitica 1 2 1 0 1 27 23 4 2 P I
11 HRK Borovo 2 1 0 1 35 33 2 2 P I
12 RK Spačva Vinkovci 2 1 0 1 24 22 2 2 I P
13 Slavija Staro Petrovo Selo 2 1 0 1 28 31 -3 2 P I
14 RK Nexe Našice 2 0 0 2 17 36 -19 0 I I
15 RK Viro Virovitica 2 2 0 0 2 15 39 -24 0 I I
16 RK Slatina 2 0 0 2 13 52 -39 0 I I
17 RK Tenja 2 0 0 2 17 57 -40 0 I I
18 RK Cestorad Ivankovo 2 0 0 2 10 55 -45 0 I I
19 MRK Frankopan Rokovci-Andrijaševci 3 0 0 3 25 73 -48 0 I I I
20 RK Mladost Donji Miholjac 2 0 0 2 9 72 -63 0 I I

Službena stranica 1. Hrvatske rukometne lige dječaci A istok - sezona 2018/19.


1. HRLDA kreirana je kao turnir s obzirom da se igra po krugovima.

Rezultati utakmica biti će na ovoj stranici objavljeni nakon dostave istih od strane klubova, a Glasnici objavljeni  na istoj stranici među dokumentima gdje ih možete prezeti ili pročitati.


Logo lige nalazi se u fotogaleriji, te ga zajedno sa poveznicom možete objaviti na svojim web i facebook stranici kluba.


Povjerenik za natjecanje:

Goran Peterko

Tel.: 031/200 507

Mob: 098/712 178

e-mail: rs.osijek@hrs.hr 

 

Adresa za slanje pošte:

Rukometni savez Osječko baranjske županije

(za 1.HRLDA - Istok)

Reisnerova 46 a  31000 Osijek

Foto galerija

Sljedeće najave