Registracija

Rezultati događaja

Pretraži ili najavi sportski događaj.

Rezultati svih liga, turnira i natjecanja

Najbrži pregled završenih sportskih događaja koji možete pronaći u tražilici po sportu, klubu, spolu, ligi, dobnoj skupini, ligi i datumu. Pronađi događaj, objavi rezultat ili komentiraj događaj!

Rezultati događaja ( 8237 rezultata )

    15.04.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH,

    Sport: ATLETIKA , MALI NOGOMET , STREETBALL, ODBOJKA, GRANIČAR, TENIS, STOLNI TENIS, ŠAH, ODBOJKA NA PIJESKU

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje: SPORTSKE IGRE MLADIH DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017.

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 08.08.2017

  • Sudionici: , 18910
    18931
    18912
    18922
    18914
    18932
    18916
    18925
    18915
    18924
    18920
    18929
    18913
    18923
    18911
    18921
    18918
    18927
    18917
    18926
    18930
    18933
    18919
    18928

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Kadeti

    Dob: U-19

    Liga/natjecanje: SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO ZA KADETE 2017.

    Sportski objekat: Olympic Handball Arena

    Opširnije
  • 10.08.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, Republika Hvor (Split)
    RK Županja
    Tvin Virovitica
    Črne Mambe (Varaždin)
    Rk Prelog
    Siscia (Sisak)
    Liburnija (Opatija
    Loli (Trogir)
    Elita (Osijek)
    Agramerice (Velika Gorica)
    MRK Zaprešić
    RK Spačva (Vinkovci)
    Republika Hvor (Split) / pob. pret.
    17650
    17989
    Petrinja
    17869
    Agramerice (Velika Gorica) / C
    Split / D
    Črne Mambe (Varaždin) / A
    Loli (Trogir) / B
    RK Ludbreg / C
    Republika Hvor (Split) / D
    Siscia (Sisak) / A
    Tvin Virovitica / B
    Republika Hvor (Split)
    Tvin Virovitica

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: Kadeti/Kadetkinje

    Dob: M-2002 / Ž-2002

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. RUKOMET KADETI I KADETKINJE

    Sportski objekat: ŠPORTSKI CENTAR GRIPE SPLIT

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, Petek Bruno
    Lovrić Ivan
    Kroužil Hana
    Marulić Rebeka
    Kačavenda Gracija
    Plivelić Petra
    Majstorović Dominik
    Tkalec Filip
    Javor Karlo
    Stanišić Tomi
    Andabak David
    Krajina Filip
    Pendo Antun
    Smolčić Andi
    Smolčić Tian
    Draganić Vito
    Krupski Ana
    Pešut Petra
    Cimerman Manda
    Kovač Nina
    Matković Sara
    Raos Petra
    Pap Norman
    Radonić Ivan
    Skrivanek Branimir
    Maslač Antonio
    Resanović Filip
    Jezidžić Rafaela
    Bećir Nora
    Čagalj Katarina
    Pfaf Mislav
    Bečir Antonio
    Mandarić Staš
    Šmic Dorian
    Britvić Luka
    Dakić Ivor
    Melnarić Niko
    Bistrović Darijo
    Marasović Marko
    Zglav Dominik
    Meznarić Niko

    Sport: STOLNI TENIS

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: M-2002 i 2005 / Ž-2002 i 2005

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. STOLNI TENIS

    Sportski objekat: ŠPORTSKI CENTAR GRIPE SPLIT

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, Šipak Šuter Auto Lijepi mozak (Rijeka)
    17869
    17894
    Goričanke (Velika Gorica)
    Unija Papir (Split)
    Team Vinkulja (Vinkovci)
    18011
    Grege (Osijek)
    18000
    SPLIT / pob. pret. 1
    Košarkaški kvartet (Osijek)
    ZAGREB / pob. pret. 2
    Pazin
    Dream Team Čakovec
    Sinovi (Petrinja)
    17999
    Prvatine (Vinkovci)
    Križevci
    Zagreb Elite
    Tenirke (Sl. Brod)
    Grege (Osijek) / pob. pret. 2
    KK Lignje
    Team Vinkulja (Vinkovci) / pob. pret. 1
    Leteći medvjedići (Petrinja)
    Brodski košarkaši (Sl. Brod)
    Šarčevi apostoli (Rijeka)
    Sinovi (Petrinja) / pob. pret. 3
    Klipići (Križevci)
    Kvarner (Rijeka)
    Terminatori (Osijek)
    Pazin/ pob. pret.
    Zagreb Elite / A
    Brodski košarkaši (Sl. Brod) / B
    Kvarner (Rijeka) / C
    Terminatori (Osijek) / D
    Dream Team Čakovec / A
    Team Vinkulja (Vinkovci) / B
    Tenirke (Sl. Brod) / C
    Šarčevi apostoli (Rijeka) / D
    Terminatori (Osijek)
    Dream Team Čakovec
    Šarčevi apostoli (Rijeka)
    Tenirke (Sl. Brod)

    Sport: STREETBALL

    Spol: Muški

    Dobna skupina:

    Dob: Ž-2001, M-2001 i 2003

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. ULIČNA KOŠARKA

    Sportski objekat: Sportski centar FESB

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, No Limit (Virovitica)
    Marsonia 1 (Sl. Brod)
    Uljanik (Pula)
    NK Mladost (Petrinja)
    NK Dubrava (Zagreb)
    Maestral (Sisak)
    MNK Pletionica Ivkovic (Split)
    Vukovar 1991
    Diklo (Zadar)
    NK Slavonija (Požega)
    Marsonia 1 (Sl. Brod) / A1
    NK Dubrava (Zagreb) / C1
    Vukovar 1991 / B1
    NK Mladost (Petrinja) / C2
    NK Dubrava (Zagreb)
    Marsonia 1 (Sl. Brod)

    Sport: MALI NOGOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Pioniri

    Dob: M-2006

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. MALI NOGOMET

    Sportski objekat: Sportski centar FESB

    Opširnije
  • 07.08.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, LENA OSTOJIĆ (S. Brod)
    MARTINA STIPANAC (Sisak)
    LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb)
    NINA LUSAVEC (Vinkovci)
    LUCIJA KORIČIĆ (Osijek)
    NIKA DREŽNJAK (Požega)
    SANDRA ĆELEBIĆ (Pula)
    LOVRO HARC (Osijek)
    IVAN BARLOVIĆ (Sisak)

    Sport: TENIS

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: M-2002 / Ž-2002

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. TENIS

    Sportski objekat: TC FIRULE

    Opširnije
  • 05.08.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, Tratinčice (Sl. Brod)
    Bobove kokoši (Sisak)
    Požežani (Požega)
    Klošari (Zagreb)
    OK Plavi Peklenica (Prelog)
    M & N (Sl. Brod)
    Atomska ekipa (Daruvar)
    Mursa (Osijek)
    Curke (Petrinja)
    Agrotehnika (Osijek)
    Leptirići (Zagreb)
    Žutokljunci (Sisak)
    Čepin
    Don Bosco (Zagreb)
    Štrigova
    Štrumfovi (Daruvar)
    Feniks (Zagreb)
    Nemam pojma (Sisak)
    Štrumfovi (Daruvar)
    Leptirići (Zagreb)

    Sport: ODBOJKA NA PIJESKU

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: M-2002 / Ž-2002

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. ODBOJKA NA PIJESKU

    Sportski objekat: TERENI ODBOJKE NA PIJESKU ŽNJAN

    Opširnije
  • 06.08.2017

  • Sudionici: STRELIČARSKI KLUB katarina ZRINSKA ČAKOVEC,

    Sport: STRELIČARSTVO

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob: Kadeti - Veterani

    Liga/natjecanje: Vitez grada Čakovca 2017.

    Sportski objekat: PERIVOJ ZRINSKIH ČAKOVEC

    Opširnije
  • Sudionici: Damir Žegarac,

    Sport: TRIATLON

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: Seniori/Seniorke

    Dob: 16+

    Liga/natjecanje: 7. Divlja triatlon Prelog 2017.

    Sportski objekat: Šoderica

    Opširnije
  • 03.08.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, 17861
    17890
    17853
    MOMCI SISAK
    17847
    KOLONIJA S. BROD
    FENIKS ZAGREB
    17839
    SESTRIČNE S. BROD
    17858
    ČEPIN
    DŽIGIBAO ZAGREB
    OK KAŠTEL LUKŠIĆ
    17859
    OK AGROTEHNIKA OSIJEK
    ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA
    ŽOK OSIJEK / A
    SISČANKE / B
    SESTRIČNE S. BROD / C
    OK SPLIT / D
    SESTRIČNE S. BROD

    Sport: ODBOJKA

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: M-2002 / Ž-1999 i 2002

    Liga/natjecanje: SIM Državna završnica 2017. ODBOJKA

    Sportski objekat: ŠC Bazeni Poljud - sportska dvorana

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH,

    Sport: ŠAH

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: Ž i M: 2002 / 2006

    Liga/natjecanje: SIM DRŽAVNA ZAVRŠNICA 2017. ŠAH

    Sportski objekat: Učenički dom Split

    Opširnije
  • 30.07.2017

  • Sudionici: MEĐIMURSKI BICIKLISTIČKI KLUB MURA ČAKOVEC, Marijana Varga
    Dejan Kovač
    Danka Žvorc
    Dubravko Knolmajer
    Srećko Tot
    Ivan Blažek
    Dalibor Bartolić
    Matija Gašparić
    Nikola Janković
    Nenad Ciglar
    Matija Lisjak
    Bruno Škvorc
    Krešimir Biškup
    Vjekoslav Horvat
    Marko Šarić
    Igor Kovačić
    Aleksandar Makovec
    Igor Belović
    Ana Naranđa
    Simona Kudec
    Željka Novak
    Simona Belalov
    Dino Sklepić

    Sport: BICIKLIZAM

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 23.07.2017

  • Sudionici: BICIKLISTIČKI KLUB MURA AVANTURA, Ban Miroslav/
    Rajtar Branimir/
    Rajtar Irena/
    Dujmović Marko/
    Oštarčević Tajana/
    Boros Kornel / BK Samo Sport
    Nerer Ivica/
    Mesić Milan/ Bk Strada
    Kolac Klara/ Bk Mura Avantura
    Horvat Karlo/ Bk Mura Avantura
    Sever Mario/ Bk Mura Avantura
    Kolac Karlo/ Bk Mura Avantura
    Bilas Šimun/ Bk Mura Avantura
    Trstenjak David/ Bk Mura Avantura
    Papeš Štefica/
    Blagojević Ljiljana/
    Cipriš Ivan/
    Klobučar Zoran/
    Terzo Karlo/ Bk Mura Avantura
    Strniščak Mario/
    Hrlec Bruno/ Bk Mura Avantura
    Kolac Dragutin/BK Muraavantura
    Trstenjak Predrag/ Bk Mura Avantura
    Lučin Filip/ Bk Puls
    Rodiger-Pomor Vanja/ Bk Puls
    Jalžabetić Martin/ Bk Sljeme
    Prišlić Elvis/
    Rončević Zoran/
    Krobot Danijela/ Bk Mura Avantura
    Krobot Mihael/ Bk Mura Avantura
    Blašković Tin/
    Novak Hrvoje/ Bk Puls
    Cvitković Mario/
    Planinšek Vedran/ Bk Biker
    Hotko Robert/ Bk Našice
    Dŕžić Adriano/ Bbk T-rex Karlovac
    Sekulić Davor/
    Buhić Branislav/ Bk Rotor Koprivnica
    Ciler Antonio/ Bk Rotor
    Štimac Ivan/
    Dusper Ivana/
    Berečić Jelena/
    Ratković Aleksandar/
    Kos Bruno/ Mk Velika Gorica
    Lončar Tomislav/ Bk Rotor Koprivnica
    Posel Lovro/ Bk Mura Avantura
    Duspara Mićo/
    Trstenjak Matija/ Bk Mura Avantura
    Patafta Eduard
    Ruklić Krešimir/
    Jovanović Gordana/
    Vinko Marko/ Bk Mura Avantura
    Kocijan Dean/ Tk Swibir
    Kristanović Krešimir/
    Ban Marko/ Bk Đurđevac
    Šipek Kristijan/ Bk Đurđevac
    Žunac Ivan/ Bk Osijek 2010
    Hladnik Mladen/Laganini Prelog
    Iličić Goran/ Bk Bjelovar
    Kuveždić Hrvoje/
    Horvat Bruno/
    Pleh Ingrid/
    Grudiček Krunoslav/
    Pleh Darko/
    Štefičar Danijel/
    Štefičar Igor/
    Govorčin Damir Pavao/ Škola Biciklizma Zagreb
    Baranašić Mladen/Udruga Laganini
    Habulan Miljenko/
    Babić Mladen/BK Puls
    Vukšić Milan/BK Puls
    Jurman Darko/
    Hlebec Željko/BK Puls
    Seidl Zoran/
    Grudiček Nikola/
    Hrupek Dražen/
    Hrupek Ivica/
    Čubrić Marin/
    Milosavljević Ozren/
    Kukovec Jurica/
    Kalšan Hrvoje/
    Kalšan Sanja/
    Peršak Mihael/ Bk Mura Avantura
    Radović Nikola/
    Pandur Martina/
    Ferlin Simon/
    Kovačić Luka/
    Kancijan Dinko/
    Kancijan Tamara/
    Vrhovec Filip/BK Sokol 1887
    Bogdanić Robert/ Bk Puls
    Vrbanec Miljenko/
    Horvat Bozica/
    Kliček Željko/TK Rudolf Perešin
    Kokotec Matija/BK Đurđevac
    Turk Željko/
    Gabrijel Radek/BK Mura Avantura
    Tkalčec Goran/
    Glavina Kristijan/
    Jurak Ivica/
    Hadeljan Aleksandar/
    Milaković Domagoj/ Bbk T-rex
    Pomper Ariana/
    Pomper Alen/
    Hlišć Matija/
    Novak Anica/
    Mihoček Zlatko/
    Žižek Leon/
    Bogdan Tomica/
    Rožman Nikola/
    Buhanec Dejan/
    Vuković Darko/
    Androlić Krešimir/
    Sovar Armin/ Bk Puls Čakovec
    Furjan Marinela/
    Mihalic-Kozar Nikolina/
    Lajtman Dušan/
    Treska Renato/
    Dodlek Ivica/ Bk-puls
    Horvat Tomislav/ Bk Puls
    Kovač Dejan/ Bk Puls
    Varga Marijana/
    Rakić Saša/ Škola Zdravog Života Pribislavec
    Kutnjak Đanino/
    Bogdan Viktor/
    Mavrin Vladimir/
    Klobucaric Damir/ Bk Mura Avantura
    Klobučarić Marijan/ Btc Cycling Team
    Škvorc Dario/
    Sokolović Alida/ Ok Bjelovar
    Sokolović Slobodan/ Ok Bjelovar
    Rilkovec Alan/
    Gal Goran/ Bk Asi
    Kelemen Tomislav/ Bbk Asi
    Kranjec Jana/ Moravske Toplice
    Crnčec Dražen/ Bk Mura Avantura
    Dikšić Danijel/ Bk Velika Gorica
    Hiżar-Dikšić Kristina/
    Vađunec Renata/
    Matejić Nikica/
    Ljubić Alen/
    Ljubić Marina/
    Klamfar Marinko/
    Kisicek Sanja/ 3max
    Posel Roko/
    Kisicek Ivan/ 3max
    Kišiček Djurdja/ 3max
    Kisicek Perica/
    Kisicek Luka Rafael/ 3max
    Kisicek Leon Gabriel/ 3max (triatlon)
    Tot Srećko/
    Trstenjak Tea/
    Belović Igor/
    Sršan Petar/ŠB ZAGREB
    Herman Siniša/ Bk Rotor
    Radmilović Igor/ Bk Rotor Koprivnica
    Novak Nenad/
    Vajdić Marko/ Bk Rotor Koprivnica
    Podoreški Damir/ Bk Rotor Koprivnica
    Bezek Martina/ Bk Puls
    Baruškin Luka/ Bk Biker
    Pavlic Petar/ Bk Puls
    Mesarić Tomislav
    Mesarić Slađana
    Matejak Nedeljko/
    Bjeliš Mate
    Halas Denis/
    Levačić Lidija/
    Levačić Darko/
    Šubić Nevenka/
    Šubić Vladimir/
    Sobočan Lana/
    Sobočan Kristijan/
    Vinko Josip/
    Trupković Tihomir/
    Posavec Snježana/
    Potočnjak Andrija/
    Huis Marijan/
    Šagud Goran/ Rbk Ku-ku-ri-ku
    Fodor Dražen
    Rauter Samo/ŠD MTB PRLEKIJA
    Magić Marijan
    Pijanec Robert/
    Miletic Goran/ Tk Swibir
    Blažotić Danijel/
    Dušak Dominik/
    Žganec Nino/
    Gospić Tomislav/
    Brezovački David/
    Brezinščak Luka
    Papec Vanja Bartol (+Dijete)/
    Papec Krešo/
    Sabolović Renato/ Bbk Krpelj
    Bračko Saša/
    Mikulić Tin/
    Trstenjak Ida/ Bk Mura Avantura
    Mikulić Laura/
    Šimić Vjeko/
    Šimić Mirjana/
    Kraljević Ivan/ Bbk Krpelj
    Blažinčić Ivan/ Bk Mura Avantura
    Novak Mihael/ Bk Mura Avantura
    Mikulić Marin/
    Brnica Nenad/
    Fičko Ivana/
    Fabić Ilija/ Bk Puls
    Fabić Tadej/ Bk Puls
    Bunčić Marko/ Bk Ciklus
    Županić Denis/
    Turk Dalibor/
    Fletko Manuel/ Bk Maraton Kreidler
    Boršćak Igor/
    Šestak Jurica/ Bk Maraton Kreidler
    Vidović Robertino/
    Vidović Bruno/BK Puls
    Muratović Dina/
    Vadlja Dragutin
    Horvat Ivana/ Bk Đurđevac
    Petričević Nika/
    Petričević Kruno/
    Turnšek Valentin/
    Bračko Jože/KOSE RADENCI
    Sampt Fredi
    Žilavec Andrej
    Bauer Gorazd/
    Brda Adriana/
    Brda Stjepan/
    Bračko Vera/KOSE RADENCI
    Trstenjak Branko/KOSE RADENCI
    Kozar Gabrijela/KOSE RADENCI
    Kozar Tone/KOSE RADENCI
    Ivanek Helena/KOSE RADENCI
    Ivanek Vinko/KOSE RADENCI
    Salovec Goran
    Kardinar Robert/ Ocean Orchids Cycling Team
    Antolin Matej/ Ocean Orchids Cycling Team
    Kranjec Jana/
    Hozjan Franc/
    Nikoloski Trajče
    Plohl Bojan/ Moravske Toplice
    Kuralt Ana/ Moravske Toplice
    Kuralt Sašo/ Moravske Toplice
    Ribič Meta/
    Pocajt Iztok/
    Lukežič Anže/
    Pocajt Gregor /
    Slak Žiga
    Slak Leon/
    Hanžekovič Bojan/
    Lep Mišel/
    Videmšek Ivan
    Gazdag Andrej/
    Kostric Zlatko/
    Vampl Tomaž/ Šd Pulz
    Stojko Denis/
    Car Ljubo/
    Polak Marko
    Ganc Matic
    Krauthaker Jože /KK Tondach
    Nemec Radivoj /KK Tondach
    Kapun Iztok /KK Tondach
    Kolbl Tanja /KK Tondach
    Kolbl Anton /KK Tondach
    Šelih Zlatko/CC Gamsi
    Jakelj Primoz/
    Erman Slavica/
    Pehan Alojz/
    Richter Katarina/
    Siloliber Branko
    Richter Dušan/
    Mravlak Peter/ Ks
    Rošer Milan/
    Rošer Zvonka/ Gamsi Cc
    Zilavec Alen/
    Kemda Radivoj/
    Branimir Konjiček/ Drča Roše
    Erich Prutsch
    Ros Denis
    Konjiček Branimir
    Makovec Slavko /KK Tondach
    Sabolek Vinko/Drča Ruše
    Karba Iztok /KK Tondach
    Karba Žan /KK Tondach
    Karba Drago /KK Tondach
    Kokol Jernej /KK Tondach
    Skuhaca Arnold/Drča Ruše
    Beranić Maksi/Bike EK Haloze
    Bračko Aleksandar
    Komer Igor/Kd Vuhred
    Počič Sašo/
    Gomboc Koloman/
    Germ Peter/
    Taras Rajko
    Ojsteršek Alojz/
    Levstek Robert/
    Levstek Alen/
    Buzeti Štefan
    Smolko Franc /KK Tondach
    Hafner Uroš
    Mataž Aleš
    Burja Damjan
    Kramberger Andrej
    Petra Gijalomelli/
    Lebić Albert/
    Puhan Dejan/ Ocean Orhidis
    Žižek Damjan/ Ocean Orchids Cycling Club
    Kač Roman/
    Pučko Boris/Turbo team Tropovci
    Torej Drago /KK Tondach
    Ertl Zvonko /KK Tondach
    Gotal Mladen/
    Krebs Angelca/
    Krebs Simon/
    Posel Robert
    Špilak Mitja/ Ocean Orchids Cycling Team
    Rac Radovan/
    Opeka Jože/
    Jemec Opeka Romana/
    Laslo Tomi/ Ocean Orchids Cycling Team
    Meglić Robert
    Bogša Rado /KK Tondach
    Kremelj Vladimir
    Berčon Irena/
    Berčon Pavle/
    Vrbnjak Robert
    Šnajcer Željko/ Šd Šmarje Sap
    Magdics Erika/
    Szilard Bacsi
    Vida Tamaj
    Kallai Roland
    Domokos Sandor/
    Kozma Piroska/ Nincs
    László László/
    Niketas Csondor
    László Imre Sándor/ Egis Körmend
    Markó Imréné/ Egis Körmend
    Huszár Éva/ Egis Körmend
    Csuk Bence/ Egis Körmend
    Suhajda László/ Gaja-völgy Egyesület
    Veress Ildikó/ Gaja-völgy Egyesület
    Ács Emil/
    Ács Barnabás/
    Bíró Tamás/ Bakony Bike K.e.
    Nagy Anett Andea/ Bakony Bike K.e.
    Szakony Istvan
    Nagy Annamaria/
    Nagy Ferenc/ Zkse
    Beke Gabor
    Feher Csaba
    Bende Péter/ Zkse
    Jager Lajos/Bringeklub Zalaegerseg
    Szajdán Zsolt/ Femat Zkse
    Pek Miklos/
    Lang Werner
    Toth Jozsef
    Nagy Lazslo
    Valko Adam
    Laszlo Fabian/
    Márkus András/
    Mike Friderika
    Márkus Balázs/
    Márkus Fülöp/
    Márkusné Helyei Nóra/
    Papp Adgnes/
    Kovacs Endre
    Farkas Gabor
    Attila Kovács/
    Bertalan Kovács/
    Moor Eszter
    Moor Andras
    Kovács Máté/ Teker Egyesület
    Mihalicz Csongor/
    Illes Krisztian
    Ladiszlai Krisztian
    Szekeres-kovacs István/
    Istvan Gudics/
    Balazy Gudics/
    Mentes Attila/
    Varga Sabina/
    László Mentes/
    Nagy Andras/
    Ileskeny Andrea/
    Ónodi József/ Gamper Zkse
    Toth Zsolt/
    Szilvia Fülöp/
    Herget Kinga/
    Takacs Adam
    Takács Károly/
    Honinger Barna/
    Honinger janos
    Honinger Csaszar Monika/
    Bradák Péter/
    Vladár Ferenc/ Sztk Riders
    Gombas Miklos
    Csaszti julia
    Kocsis András/
    Szabo Tunde
    Kalaszi Gergely
    Andor Attila/
    Karakai Zsolt/
    Köves Péter/ Csili Team
    Bradak Jozsef
    Bradaik Jozsef/
    Pulai Dorottya/ Csili Team
    Pal Kozma
    Sipos Gyula/
    Szekeres Laszlo
    Varjas Veronika/
    Pulai Gabor
    Béres Zsolt/
    Hoboros Peto Kataun/TEKER Egyesület
    Béres Márton/
    Dobos Marianda/TEKER Egyesület
    Béres Edit/
    Hosszu Danijel
    Pógyor Sándor/ Bringaklub Zalaegerszeg
    Dr. Borda László/
    Láng Balázs/ Sólyom Team
    Gyenese István/
    Gyenese Lajos/
    Novák Gábor/
    Kobán Bálint/
    FÁBIÁNNÉ KASZA Klára/Mocorgok
    KOVÁCS Erik/Mocorgok
    FÁBIÁN Sándor/Mocorgok
    KALAMÁR Anna/Mocorgok
    DRÁVECZ Gyula/Mocorgok
    Dick Maxx
    Bangó Balázs/ Egerszegi Bringaklub
    Papp László/
    Rengeo Aleksander
    Konya Miklos/
    Gasparne Takacs Orsolja/
    Szokoli Rita/
    Ferincz Ágnes/
    Bodnár Zsolt/
    Fakó Albert/
    Mihalcz Anna/
    Bodnár Bence/
    Bodnár Gergő/
    Koplányiné Klesitz Magdolna/
    Tizedes Tibor/
    Horváth Zoltán/
    Dunaj Jožef/
    Lipičar Franko/KOSE RADENCI
    Vrbek Branko /KK Tondach
    Vrabič Matjaž /KK Tondach
    Pongračič Slavica /KK Tondach
    Koželj Andrej/
    Škafar Ciril/PREKMURJE BELTINCI
    Mlinarić August/PREKMURJE BELTINCI
    Žinko Andreja /KK Tondach
    Lenart Barat /KK Tondach
    Djordjevič Milan/
    Simonič Katja/
    Senekovic Niko/ Sd Pulz
    Dejan Paj
    Flisar Aleš/
    Zupanec Jože /KK Tondach
    Sočič Marjan /KK Tondach
    Hočevar Irena/ Šd Pulz
    Zakal Pavel/
    Juršnik Ivan/
    Kranjc Majda /KK Tondach
    Hozjan Tomaš/PROPAD ENGINERING
    Ivančič Mitija /KK Tondach
    Pevec Vitomir/ Gamsi – Cinkarna Celje
    Toplak Miran/
    Žitek Boris /KK Tondach
    Matija Gašperšić/
    Šušar Kristijan/
    Rupar Jože
    Bezjak Ivan/
    Sočić Saška/
    Kumer Jože
    Pavliček Zvonko/
    Pavliček Darja/
    Brecelj Vita/
    Jus Matej/
    Šubic Marko
    Šarlija Tomaž
    Mandele Darko/
    šašek Alojz/
    Stradovnik Edvard/
    Mohar Tomaž/
    Krampač Rudolf/
    Prelec Egon/
    Rengeo Robi/
    Muhvič Srečko/
    Špes Monika/
    Korošec Matjaž/
    Biro Matjaž/
    Stanič Sebastjan/ Cinkarna Celje D.d. – Gamsi
    Stradovnik Robert/
    Trdina Tatjana/
    Trdina Boris/
    Belec Marjeta/
    Franko Lipičar/
    Dolinšek Stane/ Bambi
    Leben Aljaž/
    Kocijančič Sandra/
    Jovanić Krešimir

    Sport: BICIKLIZAM

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje: PANONSKI MARATON 2017.

    Sportski objekat: LifeClass Terme Sveti Martin

    Opširnije
  • 08.07.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH,

    Sport: GRANIČAR, ATLETIKA

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje: Državna završnica SIM graničar i atletika 2017.

    Sportski objekat: Kamp Veli Jože Savudrija

    Opširnije
  • 09.07.2017

  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, DRUGI B OŠ M. MARTINOLIĆA M. Lošinj
    MALI NAZOROVCI Križevci
    LIPANJ Sisak
    LIMAČI Prelog
    TITUŠI Zagreb
    RUKOMETAŠI Petrinja
    BORBENI MALCI Pazin
    MALI ZELENI Požega
    STRIJELE Prelog
    PICOKI Đurđevac
    MALCI Vinkovci
    ŽIFČEKI Prelog
    GRANIČARI S VELOG VRHA Pula
    LUCINI LAVOVI S. Brod
    BRZI I ŽESTOKI N. Vinodolski
    18113
    LAVIĆI Novska
    SUPER 9 Koprivnica

    Sport: GRANIČAR

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: U-9

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Kamp Veli Jože Savudrija

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, PILAREVCI S. Brod
    KAŠTANJERCI Pula
    MUNJE Zagreb
    ĐURĐEVEČKI GRANIČARI Đurđevac
    GENIJALCI Novska
    18113
    PANTERE Pazin
    18103
    SPRING Prelog
    LAVOVI Topusko
    18104
    DEKANI Vinkovci
    MORNAR N. Vinodolski
    ČETVRTI „A” Mali Lošinj
    ČETVRTI „A” RADIĆI Koprivnica
    CESARIĆI „A” Požega

    Sport: GRANIČAR

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: U-11

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Kamp Veli Jože Savudrija

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, OSIJEK - Nevena Horvat/11,32
    POŽEGA - Lana Knaus/11,09
    PRELOG - Lara Strnad/11,74
    MALI LOŠINJ - Noemi Gadža/12,12
    PAZIN - Klara Miljavac/11,56
    S. BROD - Lorena Šeremet/11,95
    ĐURĐEVAC - Petra Miloš/11,72
    PRELOG - Ema Šimec/11,90
    KRIŽEVCI - Ema Horvat/12,10
    NOVSKA - Ivana Šneperger/11,51
    MALI LOŠINJ - Noemi Gadža/11,31
    OSIJEK - Nevena Horvat/11,05
    VINKOVCI - Nina Puškarić/12,08
    S. BROD - Lorena Šeremet/11,47
    POŽEGA - Lana Knaus/11,02
    PULA - Marta Chiavalon/11,81
    PAZIN - Klara Miljavac/11,25
    KRIŽEVCI - Hana Fržović/12,36
    SISAK - Ana Lucija Čačić/12,26
    TOPUSKO - Nina Cvjetković/13,07
    PRELOG - Lara Strnad/11,39
    KRIŽEVCI - Kijara Husajna/11,80
    NOVI VINODOLSKI - Marija Buneta/11,62
    ZAGREB - Tea Runje/12,85

    Sport: ATLETIKA

    Spol: Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: U-9

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski stadion Umag - FOOTBALL CAMPUS STELLA MARIS

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, M. LOŠINJ - Leon Domika/10,25
    POŽEGA - Fran Soukup/10,45
    PRELOG - Dorian Čavlek/10,02
    LIPOVLJANI - Marko Pavičić/10,98
    S. BROD - Toni Prusina/10,63
    ZAGREB - Josip Celegin/11,18
    PULA - Lovro Radolović/11,15
    KRIŽEVCI - Fabijan Gužvinec/11,38
    KOPRIVNICA - Roko Šimunović/10,94
    LIPOVLJANI - Marko Pavičić/10,52
    M. LOŠINJ - Leon Domika/10,33
    OSIJEK - Ivor Gaće/10,74
    S. BROD - Toni Prusina/10,54
    PAZIN - Atilio Marečić/11,31
    POŽEGA - Fran Soukup/10,35
    TOPUSKO - Borna Abramović/11,06
    KRIŽEVCI - Patrik Bosek/10,83
    KRIŽEVCI - Pavo Jurić/10,89
    SISAK - Ivano Ikasović/11,14
    ZAGREB - Josip Celegin/10,44
    PRELOG - Dorian Čavlek/10,15
    N. VINODOLSKI - Ivan Miklić/12,41

    Sport: ATLETIKA

    Spol: Muški

    Dobna skupina:

    Dob: U-9

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski stadion Umag - FOOTBALL CAMPUS STELLA MARIS

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, KOPRIVNICA - Mateo Šegović/9,38
    POŽEGA - Matej Perić/9,64
    SISAK - Omar Sejdinović/9,85
    PRELOG - Fran Ivaci/10,28
    NOVSKA - Mihael Prelesnik/10,03
    OSIJEK - Petar Vrdoljak/10,65
    N. VINODOLSKI - Matan Pećanić/10,60
    KRIŽEVCI - Leo Karča/9,91
    ĐURĐEVAC - Franjo Bušić/10,81
    KOPRIVNICA - Mateo Šegović/8,93
    NOVSKA - Mihael Prelesnik/9,38
    M. LOŠINJ - Kruno Budinić/10,54
    OSIJEK -Petar Vrdoljak/9,73
    VINKOVCI - Ivano Iličić/9,93
    POŽEGA - Matej Perić/9,44
    PULA - Deni Ušić/10,16
    PAZIN - Nino Majcan/10,99
    SISAK - Omar Sejdinović/9,49
    TOPUSKO - Teo Plemenčić/10,27
    KRIŽEVCI - Mihael Benjak/10,55
    PRELOG - Renato Stančin/9,74
    S. BROD - Dario Safundžić/10,25
    KRIŽEVCI - Juraj Brkić/9,99
    SISAK - Matko Brlečić/10,75
    PRELOG - Fran Ivaci/9,52

    Sport: ATLETIKA

    Spol: Muški

    Dobna skupina:

    Dob: U-11

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski stadion Umag - FOOTBALL CAMPUS STELLA MARIS

    Opširnije
  • Sudionici: UDRUGA ZA SPORT I REKREACIJU ATLETSKI KLUB SPORTSKE IGRE MLADIH, KOPRIVNICA - Josipa Mikulec/10,42
    VINKOVCI - Mia Wild/9,77
    PAZIN - Rita Dušman/10,94
    NOVSKA - Lana Radulović/10,60
    PULA - Nika Ban/10,20
    S. BROD - Lana Solar/10,77
    KOPRIVNICA - Josipa Mikulec/10,30
    NOVSKA - Lana Radulović/10,50
    MALI LOŠINJ - Iris Štuc/11,21
    OSIJEK - Ema Knežević/10,70
    KRIŽEVCI - Iva Katalenac/10,92
    TOPUSKO - Magdalena Šalković /11,56
    VINKOVCI - Mia Wild/9,73
    PULA - Nika Ban/10,29
    POŽEGA - Vlatka Ivić/11,86
    SISAK - Nina Kovačević/11,35
    KRIŽEVCI - Eleonora Posavec/11,58
    PRELOG - Ana Hunjak/10,52
    S. BROD - Lana Solar/10,51
    PAZIN - Rita Dušman/10,29
    KRIŽEVCI - Anamarija Gudić/10,73
    N. VINODOLSKI - Nela Butorac/10,90
    ĐURĐEVAC - Nera Tomerlin/11,20

    Sport: ATLETIKA

    Spol: Ženski

    Dobna skupina:

    Dob: U-11

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski stadion Umag - FOOTBALL CAMPUS STELLA MARIS

    Opširnije
  • 26.06.2017

  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob:

    Liga/natjecanje: 20. Međunarodni rukometni turnir - Makarska 2017.

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, Bækkelaget 2
    Kingtrade
    Škofljica pek. Pečjak
    18267
    Debreceni SC-SI
    Međugorje
    AFSK
    RD Izola
    UKS Spartakus
    Sloboda
    HK Vainode
    Bækkelaget 1
    Kozara Mlijekoprodukt

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Juniori

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, ŠDRŠ Vrhnika
    KFUM Stavanger 2
    Zelene doline Žalec
    MKS Karczew
    AFSK 2
    KFUM Stavanger 1
    Olimpija
    UKS Pantery Dopiewo
    OIF Arendal 1
    RD Izola
    AFSK 1
    Hypo NO
    Krim
    Trnina
    OIF Arendal 2
    Dalmatinka
    Bajnok DSE
    Bækkelaget
    Røyken OG Hurum 2
    Røyken OG Hurum 1
    Haslum IL

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: Juniorke

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, Izviđač 1
    URAED 2
    Sloboda
    Mladost 09
    Alytus SRC
    URAED 1
    Kozara Mlijekoprodukt
    AFSK
    Škofljica pek. Pečjak
    Hrv. dragovoljac
    Međugorje
    Izviđač 2
    Mokerc IG
    Debreceni SC-SI

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Kadeti

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • 24.06.2017

  • Sudionici: RK GORICA PODGORICA,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob: 10 - 17 godina

    Liga/natjecanje: Međunarodni rukometni kamp

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • 26.06.2017

  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, Debreceni SC-SI
    Oppsal IF
    Zelene doline Žalec
    Samobor
    Olimpija
    Bajnok DSE
    UKS Pantery Dopiewo
    Njård
    BSF Bjørkelangen
    Ruch Chorzów
    ŠDRŠ Vrhnika
    Hercules Handball
    Hoteli Makarska
    Alytus SRC
    Krim
    Udarnik

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: Kadetkinje

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, Bruck/Mur
    Hrv. dragovoljac
    Mokerc IG
    Izviđač 2
    Škofljica pek. Pečjak
    Debreceni SC-SI
    Izviđač 1
    UKS Spartakus
    Kozara Mlijekoprodukt

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Dječaci A

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, Zelina
    RD Izola
    Olimpija
    Zrinjski
    Samobor
    Rugvica
    Bruck/Mur
    Hoteli Makarska 1
    Debreceni SC-SI
    Izviđač
    Hoteli Makarska 2
    Vranjic Petason

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: Mlađe kadetkinje

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: ŽENSKI RUKOMETNI KLUB HOTELI MAKARSKA, Tisza Volan SC
    UKS Spartakus
    Sloboda
    Bruck/Mur
    Škofljica pek. Pečjak
    Kozara Mlijekoprodukt
    Debreceni SC-SI
    Izviđač
    Mokerc IG

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Mlađi kadeti

    Dob:

    Liga/natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
Sljedeće najave